anilana social media

 

Od 7 września ZPiT „Anilana” organizuje nabór do grup tanecznych : reprezentacyjnej, przygotowawczej i po raz pierwszy do grupy dziecięcej. Czekamy także na kandydatów od lat 16 do grupy wokalnej. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią tańczyć albo śpiewać lub chcieliby się tego nauczyć. Oferujemy profesjonalną naukę tańca i śpiewu pod kierunkiem zawodowych pedagogów, a w przyszłości występy artystyczne i wyjazdy na międzynarodowe festiwale.

Kandydatów do zespołu przyjmujemy na podstawie oceny ich artystycznych predyspozycji. Nabór będzie odbywał się od 7 września, w każdy poniedziałek i środę w naszej siedzibie, którą jest Dom kultury „Ariadna” ul. Niciarniana 1/3

Prosimy o zabranie obuwia i stroju do ćwiczeń.

* Dzieci od lat 7  zapraszamy  o godzinie 17.00

* Młodzież od lat 16  i wszystkich, którzy chcą się uczyć tańca od podstaw zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach grupy przygotowawczej o godzinie 18.00.

* Kandydatów,  którzy mają opanowane  podstawy tańca ( nie koniecznie ludowego )  zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach    grupy reprezentacyjnej w poniedziałki i środy o godzinie 19.00.

* Kandydatów do grupy wokalnej zapraszamy w każdy poniedziałek o 18.45