DSCN1231

26 – go kwietnia 2015, o godzinie 12, w Domu Kultury „Ariadna”, jak co roku odbył się „Koncert wiosenny”. Brały w nim udział wszystkie zespoły działające w „Ariadnie”, między nimi – „Anilana”.

Atmosfera była niezwykła. Prowadząca koncert i czuwająca nad oprawą Pani Ewelina Kopera wraz z Panem Tomkiem Nowakiem ukazali się w zupełnie  nowej odsłonie : Ona jako przepiękna Krakowianka, On – nowe wcielenie Janosika, bo po góralsku ! Wyglądali pięknie !!! Instruktorzy zespołów zaproszeni zostali na scenę i otrzymali bukiety pełne wiosny, widownia była wypełniona po brzegi. Swoją obecnością zaszczycił nas także Pan Dyrektor – Bronisław Grzelak.

DSCN1232DSCN1185

W tej niepowtarzalnej atmosferze grupa kadrowa „Anilany” zaprezentowała się w tańcach lubelskich, a przygotowawcza zadebiutowała w suicie tańców śląskich. Zwycięzcy wczorajszego turnieju – Justyna i Tomek zatańczyli kujawiaka i oberka w formie towarzyskiej. Nasza  niezastąpiona Pani Krysia Wojtyniak jak zawsze perfekcyjnie przygotowała wszystkie stroje. Koszule ludowe pachniały świeżością, a kwiaty w wiankach dziewcząt rozkwitały kolorami. Ci, którzy tam byli, wszystko to widzieli. Podziękowania dla „Ariadny”  za ten miły dzień, dla publiczności za przybycie, a  dla wykonawców za współpracę i zaangażowanie.

DSCN1203DSCN1200

DSCN1179